Oferta

Usługi Podologiczne dla Państwa.

Jesteśmy specjalistami zdrowotnej pielęgnacji dłoni i stóp. Oferujemy wysokiej jakości usługi oparte na najlepszych, najnowszych, profesjonalnych technologiach w Podologii.

Zawsze pamiętam o aspekcie pięknych i zdrowych dłoni i stóp. Państwa komfort jest dla nas najważniejszy. Każda terapia jest dobierana indywidualnie do Państwa, aby zaspokoić wszystkie oczekiwania.

Jesteśmy wykwalifikowanym zespołem Podologów z doświadczeniem. Dla świadomej satysfakcji nas wszystkich.

Zapraszamy

Kilka słów o nas

Justyna Świerk PodologPodolog: Justyna Świerk

Miom atutem jest kompleksowość usług, solidność i dokładność oraz indywidualne podejście do każdego pacjenta. Nie pozostawiam nie rozwiązanych problemów. Tymi wartościami kieruję się w życiu i w pracy podologa od wielu już lat.

Wychowana zostałam w atmosferze praktykującej zdrowy tryb życia. Wytrwale zgłębiałam tajniki wiedzy o podologii, kosmetyce, masażu i tak pozostało do dziś.

Uczyłam się u najlepszych polskich specjalistów anatomii i fizjologii, dermatologii, ortopedii, angiologii, diabetologii, mykologii i nadal się kształcę. Refleksologię ukończyłam w Londynie gdzie praktykowałam u  koreańskich specjalistów w tej dziedzinie. Obecnie jestem dyplomowanym podologiem, kosmetologiem i refleksologiem z doświadczeniem pracy w domach opieki, hospicjach, gabinetach specjalistycznych, kosmetycznych, w salonach Spa oraz odnowy biologicznej.
Szkoleniowiec i wykładowca uczelni wyższej Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu.

Lubię i cenię tę pracę. Lubię pomagać ludziom, w dolegliwościach, które ograniczają ich aktywność, tak by nie zaburzać ich naturalnego rytmu życia. Podchodzę do Podologii z pasją. Kontakt z klientem jest dla mnie ważny taki by nieść pomoc w dolegliwościach utrudniających chodzenie i funkcjonowanie. Dzięki dużej wiedzy i wieloletniemu doświadczeniu prowadzę najtrudniejsze przypadki podologiczne, więc jestem w stanie rozwiązać Państwa problem.

Praktykuję podologię od 2012 roku do dziś.

                                                                               Do zobaczenia…

 

martyna-1-kopiaPodolog: Martyna Bassara

Wartości jakimi kieruję się w życiu to troska, szacunek, pomoc, uprzejmość i uczciwość. Prywatnie i zawodowo staram się przełożyć te wartości w czyny. Jestem osobą otwartą, komunikatywną oraz dostępną dla moich klientów. Kładę duży nacisk na dokładne zgłębienie problemu z jakim przychodzi klient. Najważniejsze jest dla mnie holistyczne podejście, postawienie konkretnej diagnozy, pomoc oraz uśmiech klienta po usunięciu dolegliwości bólowych czy chorobowych.

Jestem absolwentką Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu, magistrem Podologii oraz Kosmetologiem z 6 letnim doświadczeniem.

W czasie trwania mojej edukacji czynnie brałam udział w wielu szkoleniach grupowych jak i indywidualnych z zakresu podologii, dermatologii, mykologii czy angiologii. Zdobywam wykształcenie i się rozwijam. Dodatkowo chętnie udzielam się w wolontariatach, gdzie poznaję swoich pacjentów, zmierzam się z kolejnymi dolegliwościami chorobowymi oraz pomagam drugiemu człowiekowi wrócić do radosnego życia eliminując dolegliwości bólowe.

Od lat zajmuję się jednostkami chorobowymi stóp i staram się pomagać jak tylko mogę, Nie zatrzymuję się na tym etapie, w planach mam jeszcze wiele szkoleń, paneli naukowych, warsztatów czy kursów. Ponieważ w tym zawodzie wiedzę zdobywa się stale.

Do zobaczenia…